7/24 Kesintisiz Hizmet Çalışma Saatleri: 09:00 - 22:00
Telefon 0537 790 35 84
Skype Tıkla
Dosya Arşivi

OYUN SMS

HAKKIMIZDA

Oyun SMS, iletişim ve reklamcılık sektöründe yılların verdiği tecrübe sonucu kurulmuş olan bir toplu sms firmasıdır. Altyapı özellikleri ve sistemsel olarak operatörler ile yapmış olduğu direkt bağlantıyla toplu sms sektöründe en güvenirlir firmalar arasındadır.

Oyun SMS olarak sektörde bulunan eksiklikler üzerinde bilgi sahibi olarak bu eksiklikleri gidermiş, bahaneler değil çözümler üreten ve müşterilerine “%100 Müşteri Memnuniyeti” garantisi veren bir Başlıklı Toplu Sms firmadır.

Oyun SMS, şuan 3 yaşında başta Metin2 ve Knight projeleri olmak üzere bir çok bireysel ve kurumsal firmalarla çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

İşini severek yapan uzman ekibi ve bünyesinde bulundurduğu son teknoloji yazılım ve donanım cihazlarıyla, işinde daha iyi olmak için sürekli araştırmalar yaparak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

Başarıya Ulaşamak İçin ; "Beklentilerini Yüksek Tut", "Kendinle Yarış", "Asla Unutma", "Doğru ve Öz Sözden Vazgeçme", "Tutkunu ve Enerjini Kaybetme", "Doğru Zamanı ve Yeri Bekleme"; Çünkü Hayat, Engellerini Basamak Olarak Kullanabilenlerin Labirente Üstten Bakabildiği ve Çözüm Üretebildiği Bir Oyundur ...