7/24 Kesintisiz Hizmet Çalışma Saatleri: 09:00 - 22:00
Telefon 0537 790 35 84
Skype Tıkla
Dosya Arşivi

İptal ve İade Koşulları

  • Oyun SMS, Toplu SMS sözleşmesini imzalamış ve tarafımıza iletmiş olan Bireysel veya Kurumsal abonelerimiz sistemi kullanmak istemediklerinde geri ödeme veya iptal işleminde bulunabilirler.
  • Abone, yapmış olduğu toplu sms ön ödemesini tamamen veya kalan bakiye kısmı olarak geri isteme hakkına sahiptir. Geri ödeme veya iptal talebi alındıktan sonra aşağıda açıklanan vergiler, masraf ve eft ücreti düşülerek belirtilen iş günü içerisinde kullanıcının istediği banka hesabına ödemesi yapılır.
  • Geri ödeme talebinde bulunan abonemizin Kurumsal Üyeliği bulunuyor ise iade faturası keser ve ÖİV düşülerek geri iade yapılır.
  • Geri ödeme talebinde bulunan abonelik Bireysel Üyelik ise ÖİV + KDV düşülmesi gerekmektedir.
  • Ürünlerin (yukarıdaki maddede de belirtildiği şekilde) iade şartlarına uygun olarak tarafımıza gönderilmiş olmaları halinde ürün tutarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satın alma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 10 iş günü içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır.
  • Toplu SMS iade talebinizi 0 537 790 35 84 numaralı telefondan veya info@oyunsms.org mail adresinden müşteri temsilcinize, Müşteri Numaranızı, Hesabın Kayıtlı Olduğu Yetkili Kişi Adını ve iade nedeninizi belirterek gerçekleştirebilirsiniz.